Ga naar de inhoud
Home » Postzegelbeurs in Essen

Postzegelbeurs in Essen

Van 25 tot 28 mei wordt de Internationale Postzegelbeurs in Essen, Duitsland gehouden. Het is de oudste vakbeurs ter wereld! En wordt sinds 1976 gehouden in de Messe te Essen – aanvankelijk om de twee jaar, en sinds 2006 jaarlijks. 

In het voorjaar komen hier meer dan 100 handelaars, veilingmeesters, accessoires fabrikanten en uitgevers, evenals postdiensten of hun agentschappen van over de hele wereld bijeen om hun goederen aan te bieden aan het publiek uit binnen- en buitenland.

De toegang en het parkeren in de parkeer garage is gratis. Het adres van de Messe is Norbertstrasse, 45131 Essen, Duitsland. De openingstijden zijn Donderdag tot Zaterdag van 10:00 tot 18:00 uur en Zondag van 10:00 tot 16:00 uur.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *